تراورتن عباس آباد
سنگ تراورتن عباس آباد در سنگ نمای ساختمان کاربرد دارد که دلیل آن زیبایی ، مقاومت بالا و صیقل پذیری عالی این نوع تراورتن است. همچنین استفاده از این سنگ در ارتفاعات پیشنهاد میشود زیرا دارای سختی بیشتر ، تخلخل کمتر در مقایسه با دیگر سنگهای تراورتن و چسبندگی زیاد با ملات سیمان است . همچنین به علت مقاومت زیاد سنگ تراورتن عباس آباد در برابر بارانهای اسیدی و رنگ زیبا و منحصر به فرد  ، این سنگ جزء مناسب ترین سنگ های تزئینی جهت استفاده در نمای ساختمان می باشد.

سنگ تراورتن عباس آباد آباده جزء سنگهای ساختمانی با قیمت مناسب محسوب می گردد . که براساس کیفیت و رنگ آن مشخص می شود .کیفیت درجه های سنگ تراورتن عباس آباد بترتیب درجه سوپر، ممتاز ، درجه یک و درجه دو می باشند . سنگ تراورتن سفید عباس آباد درجه ۲  ارزان بوده و به همین دلیل در دیواره های  سوله های کارخانه های مواد غذایی و اماکن تجاری و همچنین در قسمتی از نماهای ساختمان که در دید مستقیم نمیباشند (پشت نما ) کاربرد فراوانی دارد.
 معدن سنگ تراورتن عباس آباد که به نام تراورتن عباس آباد محلات نیز شناخته می شود در استان مرکزی و در نزدیکی شهرستان محلات (باقر آباد) قرار دارد.


انواع سنگ تراورتن عباس آباد موجدار
     
     
     
انواع سنگ تراورتن عباس آباد بی موج
     
     
طراحی سایت : پیام گستر