مقالات و دانستنی های صنعت سنگ ساختمانی
1397/09/27 13:07

مد سنگ در سال2018(قسمت دوم )

دو - مُد روستیک مدرن با اولویت ایجاد تنوع

مُد روستیک مدرن که در سال های گذشته بسیار پرطرفدار بوده ، با ایجاد تنوع در طراحی، در طی سال جدید نیز همچنان طرفداران خود را دارد.
 در این نوع مدل طیف گسترده ای از رنگ ها را میتوان بکار برد. 

در این سبک از مُد، رنگ های براق متالیک و جواهرگونه مانند رنگ های زنده الماسی و طلایی و نقره ای بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و از سویی دیگر ترکیب های کمتر مرسوم که دارای کانتراست های بالا می باشند نیز بیشتر رواج خواهند یافت و به خصوص در این مُد تنوع زیادی نیز وجود دارد.

سه - مُد آرامش خالص با ایجاد محیطی کاملا خنثی

یک ضرب المثل قدیمی هست که می گوید سادگی هرگز از مُد نمی افتد، طرح های دارای رنگ خنثی نیز در این روزها به سختی از مُد می افتند. در سال 2016 یکی از اصلی ترین مُدها در حول و حوش پیش زمینه های خنثی و بیشتر سفید، خاکستری و مقداری سیاه می چرخید. این سبک از طراحی باعث ایجاد یک فضای بسیار روشن در کنار پنجره ها و آینه ها می شود که به این علت برای ایجاد زیبایی بیشتر در این سبک، از کانتراست استفاده می شود، به خصوص استفاده از متریال با رنگ های سیاه و یا خاکستری.

هدف اصلی در این مُد ایجاد احساس آزادی، وقار و آرامش در ذهن بیننده است با باقی ماندن این سبک از مُد انتظار می رود در صنعت سنگ های ساختمانی نیز سنگ مرمر همچنان پر فروش باقی بماند. البته در کنار سنگ مرمر گزینه های دیگری نیز برای اجرای این مُد وجود دارند، به طور مثال انواع مختلفی از سنگ های لایم استون با رنگ سفید و خاکستری وجود دارند که در پروژه هایی که قصد هزینه کردن زیاد نیست جایگزین های مناسبی به جای سنگ مرمر می باشند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر